23 ЧЕРВНЯ — ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 23.06.2022 09:25

Шановні колеги-держслужбовці!

Щиро вітаю Вас із професійним святом.

Довіра до влади починається із державних службовців. Адже саме до Вас першими звертаються люди для вирішення різного роду питань, Ви є представниками держави на місцевому рівні. Ця місія надзвичайно важлива та відповідальна. Вона вимагає високого професіоналізму, компетентності, широких знань, неухильного дотримання букви Закону й морально-етичних принципів.

З нагоди професійного свята дякую кожному з Вас за те, що в такий непростий час Ви сумлінно виконуєте свої посадові обов’язки, забезпечуючи виконання завдань і функцій держави на місцях і вчасно реагуючи на запити сучасного суспільства.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, успіхів, натхнення, невичерпної енергії та  професійного зростання. Нехай будуть поруч однодумці й вірні друзі, а служіння державі й українському народу окриляє й надихає на  нові звершення.

Щастя, добра та миру Вам, шановні колеги!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.