З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, ШАНОВНІ МЕДИКИ!

Дата: 17.06.2022 14:18

Фото без описуНапередодні Дня медичного працівника України начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв спільно із Уляною Ткаченко, депутатом Хмельницької обласної ради, привітали з професійним святом колектив Кам’янець-Подільської багатопрофільної  центральної районної лікарні.

Незважаючи на те, що цьогорічний День медика доводиться відзначати в умовах збройної агресії, працівники галузі охорони здоров’я заслуговують на те, щоб у цей день на їхню адресу пролунали слова вітань і вдячності за щоденні подвиги в ім’я життя. Тим більше, що сьогодні медики поряд з іншими професіоналами  — військовослужбовцями, рятувальниками, правоохоронцями, тощо — теж на передовій, формуючи потужний фронт.

Вітаючи колектив центральної районної лікарні зі святом, Олександр Вячеславович вручив медичним працівникам закладу Почесні Грамоти районної військової адміністрації та подарунки. Хай це буде хоч і незначним, але щирим виявом нашої поваги й вдячності.