ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ: НОВИНИ ДЕКЛАРУВАННЯ

Дата: 10.06.2022 10:45

Фото без описуЗа повідомленням Міністерства цифрової трансформації України з метою забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 року № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» реалізується послуга щодо передачі суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій, та інших результатів надання публічних послуг) у період воєнного стану в електронній формі – через Єдиний державний веб-партал електронних послуг.

З метою забезпечення отримання органами ліцензування, дозвільними органами  та суб’єктами надання публічних (електронних публічних) послуг зазначених декларацій суб’єктам господарювання потрібно користуватись детальною інструкцію «еДекларація:інструкція для відповідального органу», яку  можна переглянути за посиланням: