1 ЧЕРВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 08:48

Фото без описуДитинство — це найкраща пора, сповнена мрій і віри в дива. Проте 24 лютого цього року російські загарбницькі війська вкрали в наших дітей дитинство, знищили мрії й віру.

Кам’янець-Подільський район став новою домівкою для тисяч дітей, які рятувалися від війни. І основне завдання сьогодні — допомогти їм адаптуватися до нових умов, подарувати надію та віру в добро.

Любі маленькі українці, ми, дорослі, пишаємося вами, вашою стійкістю, вашою недитячою мудрістю та розумінням. Ваші усмішки надихають на боротьбу, додають сили й впевненості.

В Міжнародний день захисту дітей щиро бажаю вам мирного неба, спокійних ночей без звуків сирен і щасливого світлого майбутнього, яке ми обов’язково для вас виборемо.

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.