СПІЛЬНА НАРАДА ІЗ ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ЗАХОДІВ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИДІЇ ПОЖЕЖАМ У ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

Дата: 27.05.2022 15:53

Відбулася спільна нарада із визначення пріоритетних заходів з організації протидії пожежам у природних екосистемах на території Кам’янець-Подільського району у 2022 році за участі заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Дмитра Стецюка, начальника Кам’янець-Подільського районного управління  ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віталія Мельника та лісокористувачів району. Кам’янець-Подільську районну військову адміністрацію на зібранні представляв перший заступник начальника райдержадміністрації Петро Мосендз.

Нарада була присвячена розгляду питань щодо забезпечення пожежної безпеки лісових масивів, доведення Порядку організації охорони захисту лісів, норм накопичення пунктів зосередження інвентарю та забезпечення лісозаготівельних бригад протипожежним обладнанням. Обговорили також проведення профілактичних заходів щодо недопущення пожеж в природних екосистемах.