ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ПЕРЕДАНО ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ

Дата: 26.05.2022 16:17

Фото без описуНе секрет, що у виконанні військовослужбовцями бойових завдань  автомобільна техніка відіграє важливу роль. Вона так само, як і інший транспорт, потрапляє під обстріли чи банально ламається. Словом, автомобілів у військовослужбовців забагато не буває.

Днями автопарк Кам’янець-Подільського гарнізону поповнився ще одним бусом, який було передано військовослужбовцям в якості гуманітарної допомоги волонтером Богданом Буяновським.

Районна військова адміністрація висловлює вдячність панові Богдану за  підтримку та допомогу нашим захисникам. Вони гідно виконують свій головний обов’язок — захищають Україну, а ми маємо з такою ж гідністю виконувати свій — підтримувати, допомагати і вірити в них.