ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ВІД КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 26.05.2022 16:13

Фото без описуУже впродовж трьох місяців на території України триває повномасштабна жорстока війна. І увесь цей час Кам’янеччина забезпечує надійний тил для наших захисників та надає прихисток співгромадянам, які переїхали з регіонів активних бойових дій.

Наші волонтери не втомлюються працювати на перемогу. Сьогодні ми щиро дякуємо волонтерам Олені Детцель, Олександру Пуйку і Олександру та Андрію Каспровим, які знову передали гуманітарний вантаж для потреб військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, територіальним громадам було передано продукти харчування для забезпечення потреб переселенців. Окремо продукти харчування спрямовано для військовослужбовців. Окрім того, наші захисники отримали спальні мішки, каримати, ковдри та інші необхідні речі повсякденного вжитку.

Віримо, що наша єдність — це теж зброя! І цю зброю так просто не знищити!