НАЧАЛЬНИК КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР АНУР’ЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ ІЗ ДЕПУТАТАМИ СЕЙМУ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Дата: 19.05.2022 15:34

Фото без описуРеспубліка Польща вкотре продемонструвала нам свою підтримку: сьогодні Кам’янець-Подільський відвідали депутати Польського Сейму Марцін Куласек, Пшемислав Коперський та Стефан Краєвський.

У робочій зустрічі польських парламентарів із представниками місцевої влади взяв участь начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв.

У ході спілкування обговорили питання оздоровлення дітей із Кам’янеччини у літніх таборах Польщі, залучення волонтерів для навчання дітей польської мови, підтримки комунальної сфери тощо.

Як зауважили під час зустрічі польські гості, Польща й Україна мають велику кількість напрямків взаємовигідної співпраці. Тож у рамках цього візиту політики мають на меті розглянути можливості налагодження нових зв’язків, щоб донести отриману інформацію до своїх колег із Сейму. Принагідно зазначимо, що польські депутати представляють комісії Сейму, які займаються питаннями оборони, інфраструктури, сільського господарства та охорони навколишнього природного середовища.