У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗАПРАЦЮВАВ ДРУГИЙ ЦЕНТР ГІГІЄНИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 17.05.2022 17:05

Фото без описуУ Кам’янці-Подільському запрацював другий Центр гігієни для  внутрішньо переміщених осіб. Розташований він за адресою: проспект Грушевського, 68а.

Сьогодні під час офіційного відкриття Центру з його роботою ознайомився заступник голови районної державної адміністрації Юрій Завальнюк.

У Центрі розмістили 8 пральних машин, 2 сушарки та праску. Також користувачі зможуть прийняти душ у спеціально обладнаній душовій території Центру. Скористатися послугами можна з 10.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю.

Цей  важливий проєкт, який дозволяє людям забезпечити базові гігієнічні потреби — прання, сушіння та прасування білизни,  реалізовується спільно Кам’янець-Подільською районною військовою адміністрацією, Товариством Червоного Хреста України та Подільським державним університетом.