15 ТРАВНЯ — ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Дата: 15.05.2022 09:43

Фото без опису15 травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

В знак скорботи схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто постраждав у результаті дій тоталітарного режиму.

Майже 13 тисяч мешканців  нашої області були закатовані до смерті, 60 тисяч насильно вивезли за межі рідного краю в період між 30-50-ми роками минулого століття. Політичний терор і репресії торкнулися десятків тисяч науковців, політиків, військових, священиків, представників культури та селян. Внаслідок жорстких дій Україна втратила ціле покоління талановитих, діяльних, освічених  і патріотично налаштованих громадян. Вічна їм пам’ять та вічний спокій змученим душам.

І сьогодні цивілізований світ знову атакований тоталітаризмом в особах кремлівського диктатора та його поплічників. Росія через майже півстоліття знову стоїть на шляху терору й репресій, які стосуються як політиків і громадських діячів, так і пересічних громадян, котрі мають сміливість висловлювати власну думку. Цей режим агресор хоче насадити і в нашій вільній незалежній Україні, де людська свобода та гідність — найвищі цінності. Але ми відвоюємо право жити в своїй країні і будувати європейське демократичне суспільство згідно з власним баченням та принципами свободи волі.

Не дамо вірусу терору поширитися на території вільного світу!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.