ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК ЗАДЛЯ ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 13.05.2022 17:33

Фото без описуВідбувся благодійний ярмарок, організований спільно Кам'янець-Подільською районною військовою адміністрацією, Кам'янець-Подільською районною радою, Громадською організацією "Демократична ініціатива" та Громадською організацією "Взаємодопомога "Ратуша". Мета заходу - зібрати кошти для придбання унікальних дронів для наших захисників.

Під час відкриття ярмарку начальник Кам'янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур'єв звернув увагу на те, наскільки ця техніка важлива для військовослужбовців та які її переваги під час ведення бойових дій. Тож придбання дронів на зібрані під час благодійної акції кошти стане ще одним важливим кроком на шляху до нашої перемоги.

В підсумку завдяки ярмарку вдалося забрати понад 97 тисяч гривень.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи. Адже подолати ворога можна лише спільно.