ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА АНУР’ЄВА З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2022 08:44

Фото без описуШановні прикордонники!

Прийміть щирі вітання із професійним святом.

Прикордонники — це не лише обличчя нашої держави для тих, хто відвідує Україну. Основне завдання прикордонної служби — забезпечення непорушності та цілісності державних кордонів.

В усі часи під час військового вторгнення прикордонники першими брали на себе ворожий удар і від їхніх професійності, витримки, зібраності та мужності залежало те, як далі розгортатимуться воєнні дії. Так сталося і цього разу — під час повномасштабного вторгнення росії  на територію України саме прикордонники першими стали на бій із ворогом, проявивши при цьому неймовірну відвагу та продемонструвавши окупанту українську міць, відому тепер на увесь світ.

Низький уклін всім героям-прикордонникам, які віддали свої життя за Україну. Їхні імена назавжди в пам’яті українців.

Шановні воїни-прикордонники, щиро дякую Вам за Ваш патріотизм, вірність присязі та військовому обов’язку, за моральну стійкість та професіоналізм. Вірю в кожного з Вас і бажаю, насамперед,  перемоги, миру і спокою.

Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, добробуту й Божого захисту!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.