ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 16.04.2022 06:51

Фото без опису17 квітня християни західного обряду відзначають одне із найвеличніших свят — Великдень.

Воскресіння Христове — світле свято, що знаменує перемогу добра над злом, життя над смертю. Але цього року для нас, українців, воно сповнилося іншого духовного змісту. Разом із радістю від Воскресіння Сина Божого, Який прийняв смерть на Хресті за гріхи всього людства, ми відчуваємо нестерпний біль через ті страждання, які випали сьогодні на долю нашого народу. Але ми віримо, що скоро  настане день, коли й Україна відродиться та доведе всьому світу, що правда завжди перемагає неправду, а світло – темряву.

Шановні християни західного обряду! В цей день щиро бажаю Вам, в першу чергу, віри й терпіння, щоб подолати всі труднощі, міцного здоров’я й впевненості в тому, що з Божою допомогою Україна здолає ворога та воскресне для нового життя.

Добра Вам, благополуччя, миру на нашій землі та Божої благодаті!

Христос Воскрес!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.