Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ

Дата: 06.04.2022 16:05
Кількість переглядів: 365

Фото без описуУ зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, Луганській області, Харківській області знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі внаслідок руйнування деяких приміщень або постійних обстрілів.

Попри це, працівники управління виконавчої дирекції Фонду в Харківській області та його відділень змогли відновити роботу задля фінансування лікарняних і декретних допомог та здійснення страхових виплат:

? управлінням та відділеннями завершено фінансування лікарняних і декретних допомог за листками непрацездатності, які були включені роботодавцями у заяви-розрахунки, прийняті Фондом з 04 по 22 лютого (84%):

- на допомоги по тимчасовій непрацездатності направлено 55,5 млн грн;

- допомоги по вагітності та пологах – 10,8 млн грн;

? відділення наразі завершують фінансування щомісячних страхових виплат для 12 360 потерпілих на виробництві Харківщини і їх родин – на рахунки потерпілих надійшло вже 31,9 млн гривень виплат, упродовж двох наступних днів буде також профінансовано страхові виплати на суму 14,5 млн грн, медичні та соціальні послуги – на суму 0,2 млн грн;

? також, попри технічні труднощі, фахівці управління в Харківській області провели перерахунок щомісячних страхових виплат, внаслідок чого середній розмір такої виплати було збільшено на 526,28 гривні – підвищені виплати потерпілі та їх сім’ї отримають вже у квітні.

Водночас, ми ще продовжуємо налагоджувати роботу і можливість проведення фінансування окремими відділеннями управління в Харківській області: на жаль, Дергачівське, Чугуївське та Ізюмське відділення наразі не мають можливості провести прийом заяв-розрахунків.

Через часту неможливість фахівців прибути на робоче місце, ми ще працюємо над можливістю налаштування роботи гарячої лінії управління.

Ви можете слідкувати за станом фінансування онлайн у телеграм-каналі Фондуhttps://t.me/socialfund – ми щоденно оновлюємо інформацію про стан виплат за тегами #фінансування_оперативно і #фінансування_страхувальників.

За консультаціями щодо страхових виплат і оплати лікарняних потерпілі на виробництві, члени їх сімей, застраховані особи та страхувальники міста Харкова та Харківської області тимчасово можуть звертатись за номером +38 050-303-76-91 (будь ласка, обмежте дзвінки робочим часом. У разі відсутності зв’язку ви також можете надіслати своє запитання у месенджеріViber).

Управління Фонду у Луганській області та відділення управління продовжують роботу дистанційно задля надання усіх видів допомог і страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Звертаємо увагу, що наразі до банківських установ підготовлено та надано дані потерпілих та членів їх сімей для проведення щомісячних страхових виплат за лютий 2022 року.

Потерпілі, які отримували страхові виплати через банківські установи, зможуть отримати їх вже до кінця березня.

Водночас відділення АТ «Укрпошта» тимчасово призупинили свою діяльність на території Луганської області. У зв’язку цим, потерпілі, які отримували страхові виплати поштовими переказами через Луганську філію АТ «Укрпошта» на території Луганської області, можуть надати інформацію про фактичне місце перебування для перенаправлення поштового переказу за новоюадресою або про відкриття рахунку в банківській установі на електронну адресу управління:mz.lg@fssu.gov.ua для своєчасного отримання страхових виплат.

Інформуємо, що працює гаряча телефонна лінія управління: +38 096-334-02-34,звернувшись на яку потерпілі на виробництві та члени їх сімей, застраховані особи та страхувальники Луганської області зможуть отримати роз’яснення з питань отримання страхових виплат та надання допомог по тимчасовій непрацездатності.

Управління Фонду в Донецькій області та більшість відділень управління продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Звертаємо увагу, що час прийому та контактні дані деяких відділень управління були скориговані.

Так, потерпілі, які перебувають на обліку та отримують страхові виплати:

- у Волноваському відділенні можуть звернутися до Селидівського міського відділення (м.Селидове, вул. Карла Маркса, буд. 41а, електронна адреса: sldv.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06237-7-20-00, +38 050-367-32-51, начальник відділення Злиденна Лариса Петрівна);

- у Маріупольському міському, Мангушському та Нікольському відділеннях – до Слов’янського відділення (м. Слов’янськ, вул. Василівська, буд. 16, електронна адреса: slav.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06262-2-09-29, +38 050-598-51-05, начальник відділення Сидорович Ольга Михайлівна);

- у Вугледарському міському, Мар’їнському, Авдіївському міському відділеннях - до Покровського відділення (м. Покровськ, пров. Мостовий, буд. 30, електронна адреса: pkrv.dn@fssu.gov.ua; телефон для довідок: 06239-2-50-16, начальник відділенняСолонікова Ангеліна Георгіївна).

Інформуємо, що працює гаряча телефонна лінія управління:

+38 099-098-21-75, +38 096-040-26-83звернувшись на яку потерпілі на виробництві та члени їх сімей, застраховані особи та страхувальники Донецької області зможуть отримати роз’яснення з питань отримання страхових виплат та надання допомог по тимчасовій непрацездатності.

До відома! На теперішній час відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області були перераховані страхові виплати за лютий 2022 року понад 40,0 тисячам осіб на загальну суму 211,0 млн грн, з них:

- щомісячні страхові виплати – 207,3 млн грн;

- одноразова допомога – 1,5 млн грн;

- допомога у зв’язку із тимчасовою непрацездатністю, яка настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання, – 2,2 млн грн.

Також згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 200 відділеннями управління здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат всім потерпілим із застосуванням коефіцієнта 1,14. Підвищену суму виплати потерпілі отримають у квітні 2022 року.

Звертаємо увагу! У зв’язку з тим, що у Маріуполі, Нікольському та Мангуші через активні бойові дії не працюють відділення АТ «Укрпошта», 251 особа була позбавлена можливості отримати свої виплати за лютий 2022 року. З метою отримання страхових виплат таким потерпілим необхідно звернутися до банківської установи за місцем їх тимчасового проживання (перебування) для відкриття рахунку та надати банківські реквізити до найближчого відділення Фонду. Після чого страхові виплати будуть здійснені у найкоротший термін.

Питання здійснення страхових виплат потерпілим Маріупольського міського відділення, які обслуговувались через АТ «ПУМБ», вирішено. Кошти надійдуть на рахунки отримувачів протягом наступного тижня.

Нагадуємо, що повний перелік відділень Фонду, які працюють, та їх контакти оновлюються за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1WOc3xhgnrqRwYaoLd3AT1m1jKsY-rLrFSGaHv9z4Gn4.

Кам’янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора