Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЛІКАРНЯНІ ТА ДЕКРЕТНІ ДОПОМОГИ ЕВАКУЙОВАНІ ПРАЦІВНИКИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НАПРЯМУ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Дата: 06.04.2022 13:34
Кількість переглядів: 326

Фонд соціального страхування України є гарантом фінансової та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин.

На сьогодні під опікою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області знаходиться майже 300 тис. осіб – офіційно працевлаштованих, самозайнятих, ФОП, осіб, які працюють на умовах цивільно-правових договорів. Своєчасно та в повному обсязі здійснюються страхові виплати 3,5 тисячі потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

На сьогоднішній день, в умовах воєнного стану, працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати їхній лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок у зв’язку із бойовими діями за місцем їх розташування, можуть самостійно звернутись до Фонду соціального страхування України для отримання лікарняних і декретних допомог.

Напряму працівнику може бути нарахована допомога по вагітності та пологах, допомога по тимчасовій втраті працездатності та допомога на поховання. Застраховані особи, що тимчасово проживають в області, мають звернутись до будь-якого зручного відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області – за місцем тимчасового перебування внаслідок евакуації, за місцем реєстрації тощо.

Зазначені кошти будуть перераховані на спеціально відкритий для працівника поточний рахунок або особисту банківську картку. Слідкувати за станом фінансування можна у телеграм-каналі Фонду соціального страхування України: https://t.me/socialfund.

Для призначення матеріального забезпечення застраховані особи мають мати при собі паперовий листок непрацездатності або е-лікарняний.

Також варто підготувати копії таких документів: першої-четвертої, одинадцятої-шістнадцятої сторінок паспорта або іншого документа, що посвідчує особу; реєстраційного номера облікової картки платника податків. За наявності також подаються інші документи, передбачені у Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України деяким категоріям застрахованих осіб, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 24.01.2017 № 8.

Довідка про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи в цьому випадку не вимагається.

Звертаємо увагу, допомога надається безпосередньо через робочий орган виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у разі, якщо роботодавцем не було подано заяву-розрахунок за листком непрацездатності.

Отримати консультацію застраховані особи можуть за адресою;

м.Кам’янець-Подільський, вул.Князів Коріатовичів 21/10 , та за телефоном  +038(49) 3-07-51

Кам’янець-Подільське відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора