НАЧАЛЬНИК ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ПРО БЕЗПЕКОВУ СИТУАЦІЮ В ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 30 БЕРЕЗНЯ

Дата: 30.03.2022 21:01

Про ситуацію в області станом на 30 березня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Головні тези:

- Вчора вдень російський агресор завдав ракетного удару по військовому об’єкту у місті Старокостянтинів на Хмельниччині.

- Вночі відбулося 3 удари по промисловим об’єктам області (2 удари по одному об’ єкту у Хмельницькому та 1 удар по Старокостянтинову).

-  На Хмельниччині поліція вже документує наслідки вчорашніх ракетних обстрілів області. Найголовніше, що обійшлося без людських жертв. Наразі слідчі проводять огляди місць події, документують наслідки та масштаби руйнувань. В подальшому зібрані матеріали будуть направлені до управління СБУ в Хмельницькій області.

- Також за інформацію Командування Повітряних Сил ЗСУ, одну із крилатих ракет окупанта, яка була спрямована на об’єкти цивільної інфраструктури Хмельниччини, збито ракетою класу “повітря-повітря” з українського винищувача.