ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 26.03.2022 06:48

Фото без описуШановні військовослужбовці

Національної гвардії України!

Ось уже місяць в Україні триває повномасштабна війна. У нелюдських умовах нам доводиться не лише захищати  свою цілісність, незалежність і принципи демократії, а й виборювати саме право на існування як нації, яку держава-агресор хоче стерти з лиця землі.

Національна гвардія у взаємодії зі  Збройними Силами України гідно стоїть на захисті нашої держави та мирного населення, демонструючи відвагу та міць, якими захоплюється увесь світ.

Шановні нацгвардійці, дякую Вам за стійкість, вірність Україні та її народові. Наша Кам’янеччина виплекала справжніх Героїв і сьогодні пишається кожним із Вас.

В день професійного свята хочу побажати Вам того, що є сьогодні найважливішим для кожного українця, — перемоги над ворогом і встановлення миру на нашій землі. А ще міцного здоров’я, сили та віри в українське майбутнє заради відбудови та розвитку нашої країни як потужної демократичної європейської держави.

Зі святом!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.