ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Дата: 25.03.2022 12:35

Фото без описуШановні працівники та

ветерани Служби безпеки України!

Цьогоріч своє професійне свято Вам доводиться відзначати в особливих умовах — умовах війни, яка триває на всіх фронтах. Це і безпосередньо зона бойових дій, і кіберпростір, і диверсійно-розвідувальні атаки.  І на кожному з цих напрямків Служба безпеки України доводить свій професіоналізм і демонструє високі результати.

Контррозвідка, кіберфахівці, оперативні підрозділи слідства — кожен співробітник Служби безпеки сьогодні доводить, що ворог не пройде, не зламає наш народ і  не знищить нашу країну.

В день професійного свята бажаю Вам витримки й сили протистояти всім викликам, здоров’я й віри в світле українське завтра і, звичайно, миру та перемоги.  Хай будуть здоровими й спокійними Ваші рідні, забезпечуючи надійний тил і підтримку, яка зараз так необхідна всім нам.

Зі святом!

Дякую за службу!

Олександр АНУР’ЄВ,

начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації.