Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УВАГА! УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ ТОВ "ЕКОНОМІКА ДОВІРИ" ЗАПУСКАЄ ПРОГРАМУ ЩОДО НАДАННЯ ПРЯМОЇ ДОПОМОГИ ЖИТЕЛЯМ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ НА МІСЦЯХ

Дата: 17.03.2022 13:28
Кількість переглядів: 355

Фото без описуМіністерство соціальної політики інформує, що Українська компанія ТОВ «Економіка довіри» від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.

Компанія, підприємство чи ФОП, які працюють на території України та на сьогодні хочуть і мають можливість допомогти українцям і надати матеріальну допомогу безкоштовно та без цілі на прибуток, можуть долучитися до проекту шляхом:

1.заповнення анкети-заяви на отримання допомоги;

2.заключення договору;

3.отримання коштів;

4.надання безкоштовної допомоги громадянам та/ чи волонтерським організаціям;

5.звітування (фото, відео, за можливості документи на списання).

При заповненні заяви компанія вказує суму на період фінансування, наприклад: випічка хліба -1000 буханок на добу, собівартість хлібини 25 гривень, ціна добового виробництва – 25 000 гривень. Після отримання коштів компанія - отримувач зобов’язується за добу здійснити випічку 1000 буханок хлібин  та роздати людям чи волонтерам. Після отримання звіту в якості відео та фото, отримання фінансування продовжиться і надалі.

Слід зазначити, що дана допомога буде надаватися тим підприємствам, які готові гарантувати, що  на отримані кошти підприємство працюватиме без цілі на прибуток, усі вироблені вироби будуть відвантажуватися безкоштовно, як благодійна підтримка громадянам та волонтерським організаціям.

Звертаємо увагу, що грошові кошти будуть перераховуватися підприємствам як цільова благодійна допомога. Підприємство – виробник має здійснювати роздачу продукції громадянам та волонтерським організаціям по собівартості.

Контактна особа ТОВ «Економіка довіри» Юлія ЧУФІСТОВА, тел..+380999803804, сайт: http://unitedstudentsukraine.org/ керівник Генрі ШТЕРЕНБЕРГ, Linkedim - http:// www. Linkedim.com/in/henryshterenberg.

 Реквізити:

ТОВ «Економіка довіри»; ЄДРПОУ:42392340,

вул..Воздвиженська, буд.22, кв.12,

м.Київ, 04071

UA223052990000026007026211686

Банк АТ КБ  «Приватбанк»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора