ХМЕЛЬНИЧЧИНА СЬОГОДНІ ВИКОНУЄ РОЛЬ ГУМАНІТАРНОГО ХАБУ

Дата: 16.03.2022 16:12

Фото без описуУже понад 2 тижні обласний гуманітарний хаб активно співпрацює із закордонними благодійниками, які опікуються збором та доставкою допомоги для цивільного населення, що постраждало від російської агресії. Найбільше вантажів уже доправлено з Великобританії, Німеччини та Польщі. Окрім того значний обсяг гуманітарної допомоги надійшов з Ірландії, Швейцарії, Італії, Іспанії.

Небайдужі громадяни та вихідці з України, що проживають в ЄС, об’єднуються, організовують збір коштів, найнеобхідніших речей і продуктів, забезпечують їх транспортування в Україну. Так, в Німеччині діє благодійна ініціативна група “Help Ukraine”, завдяки якій на Хмельниччину вчора прибуло дві вантажівки із допомогою загальною вагою близько 40 т.

Загалом з початку війни на Хмельниччину прибуло 95 вантажівок та 45 автобусів з гуманітарною допомогою, яка щодня сортується та транспортується туди, де наразі її потребують найбільше.