ЩОДО ЗАБОРОНИ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ ТА РЕЧОВИНАМИ, ВИРОБЛЕНИМИ НА СПИРТОВІЙ ОСНОВІ

Дата: 16.03.2022 16:14

В зв’язку з продовженням в Україні воєнного стану з метою забезпечення громадської безпеки та порядку на території Хмельницької області діє заборона на торгівлю алкогольними напоями, крім пива та слабоалкогольних напоїв, та речовинами, виробленими на спиртовій основі, за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, і дезінфекційних засобів. Відповідний Наказ 14 березня 2022 року підписали начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та начальник Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Возний.