ДО ВІДОМА ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАД! ПРО РОБОТУ КОНТАКТ-ЦЕНТРУ ШТАБУ ЛОГІСТИЧНОГО ТА ГУМАНІТАРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 16.03.2022 10:24

Фото без описуКонтакт-центр штабу логістичного і гуманітарного забезпечення при Кам'янець-Подільській районній військовій адміністрації створений для координації волонтерів, збору інформації щодо наявних ресурсів на місцях і забезпечення, в першу чергу, військових потреб.

За тиждень роботи контакт-центру було опрацьовано велику кількість заявок на отримання допомоги, але звертаємо увагу, що цей процес двосторонній, і всі повинні це розуміти. Тому просимо повідомляти щодо наявної в громаді гуманітарної допомоги для тих, хто цього потребує!

???? +380 96 105 56 40

???? +380 96 105 56 41