НАЧАЛЬНИК ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ПРО БЕЗПЕКОВУ СИТУАЦІЮ В ОБЛАСТІ СТАНОМ НА РАНОК 6 БЕРЕЗНЯ

Дата: 06.03.2022 10:32

Фото без описуПід час ранкового брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій розповів про ситуацію в області за минулу добу та заходи з протидії російській агресії.

- Увечері зазнало ракетного удару летовище у Старокостянтинові. Кількість ракет, що влучили, та масштаби руйнувань уточнюються. За попередніми даними поранені троє осіб.

- Війна ведеться у всіх областях України. Хмельниччина протистоїть ворогу на гуманітарному фронті. На території області відбувається прийом та формування вантажів гуманітарної допомоги (речі, їжа, ліки), що направляється у найбільш постраждалі від бойових дій регіони.