УВАГА! З 1 БЕРЕЗНЯ В РАЙОНІ ЗАБОРОНЕНО САМОСТІЙНЕ ПЕРЕСУВАННЯ МАЛОЛІТНІХ/НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ НА ВІДСТАНІ БІЛЬШЕ 100 МЕТРІВ ВІД ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЧИ ПЕРЕБУВАННЯ

Дата: 01.03.2022 21:22

З 00 год. 00 хв. 01.03.2022 року та до припинення дії воєнного стану заборонено самостійне перебування або пересування малолітніх та/або неповнолітніх осіб без супроводу батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або одного з них, повнолітніх членів їхніх сімей чи близьких родичів на відстані більше 100 метрів від постійного місця проживання чи перебування. Відповідний наказ підписали голова Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександр Анур’єв і начальник Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Возний.