УВАГА! З 1 БЕРЕЗНЯ В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАБОРОНЕНО ПОСЕЛЕННЯ ЧОЛОВІКІВ ВІКОМ ВІД 18 ДО 60 РОКІВ В ЗАКЛАДАХ, ЩО НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ З РОЗМІЩЕННЯ, ТЕРМІНОМ ПОНАД 48 ГОДИН БЕЗ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Дата: 01.03.2022 21:12

З 00 год. 00 хв. 01.03.2022 року і до закінчення строку, на який введено воєнний стан, заборонено поселення чоловіків віком від 18 до 60 років в усіх закладах, що надають послуги з розміщення незалежно від форми власності на території Кам’янець-Подільського району, терміном понад 48 годин без зареєстрованого належним чином місця проживання (перебування).

Відповідно до наказу голови Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва і начальника Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Володимира Возного,

керівникам закладів, що надають послуги з розміщення, здійснювати поселення чоловіків віком від 18 до 60 років на підставі документу, що посвідчує особу, та щоденно до 15 год. 00 хв. інформувати орган місцевого самоврядування та Кам’янець-Подільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.