Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область

НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 22.02.2022 15:43
Кількість переглядів: 263

22 лютого відбулося пленарне засідання чотирнадцятої (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської районної ради VIII скликання, в якому взяв участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв.

Розпочали засідання із обговорення питань, що стосуються формування в  районі підрозділу територіальної оборони.

На розгляд депутатів було винесено питання про районну Програму «Територіальна оборона на 2022-2024 роки». З основними тезами Програми депутатів ознайомив голова районної державної адміністрації Олександр Анур’єв. Під час виступу Олександр Вячеславович наголосив на тому, що сьогодні основне завдання — налагодження дієвої системи територіальної оборони. На даному етапі відбувається комплектування резерву батальйону тероборони.

— Під час виконання завдань щодо створення батальйону територіальної оборони не слід забувати, що це збройні формування, які належать до структури Збройних Сил України, — акцентував увагу Олександр Вячеславович, — тому все має виконуватися чітко з дотриманням букви закону.

Дотичним до попереднього було питання про районну програму сприяння роботі Кам’янець-Подільського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби, військової служби за контрактом та проходження навчальних зборів  в оперативному резерві у Збройні Сили в 2022 році.

Своїм рішенням депутати підтримали обидві програми, а під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету Кам’янець-Подільського району на 2022 рік погодили виділення 90 тисяч гривень на підтримку районної програми сприяння роботі Кам’янець-Подільського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.