20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 14:46

20-21 лютого в Україні  відзначають річницю трагічних подій на Майдані, вшановують Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Події зими 2013-2014 років, коли українці відкрито заявили про своє прагнення самим обирати шлях подальшого розвитку суспільства, забрали життя понад ста активістів Майдану, які ввійшли в історію як Герої Небесної сотні.

Цей сумний список був відкритий 22 січня 2014 року. До 18 лютого налічувалося вже 9 загиблих.

З 18 по 20 лютого під час кривавих подій у центрі Києва  загинуло найбільше активістів — 78 осіб. Після 20 лютого Україна втратила ще 20 щирих патріотів.

Вони віддали найдорожче за те, у що вірили й чого прагнули для своїх дітей, назавжди змінивши не лише історію нашої країни, а й суспільну свідомість.

Тож будьмо гідними подвигу Героїв Небесної сотні, щоб їхня жертва не була марною. Пам’ятаймо про це, будуючи нову Українську державу. І нехай ця пам’ять веде кожного з нас сьогодні, коли доводиться відстоювати незалежність та суверенітет України.

Слава Героям! Слава нашому українському народу!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.