ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТА ДОБРОВОЛЬЧИХ ФОРМУВАНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ РАЙОНУ

Дата: 16.02.2022 16:24

Фото без описуНа виконання Закону України №1702-ІХ «Про основи національного спротиву», враховуючи напружену ситуацію на північно-східному кордоні України, районною державною адміністрацією було проведено спільну нараду за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, представників силових структур району та голів територіальних громад.

В ході наради обговорили питання створення підрозділів та добровольчих формувань територіальної оборони району, організації їх функціонування та забезпечення.

З огляду на важливість цієї роботи, постає гостра необхідність налагодження ефективної комунікації між усіма учасниками процесу. Серед основних завдань, які потребують вирішення першочергово, — матеріальне забезпечення та комплектування підрозділів територіальної оборони, проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо механізму вступу на військову службу за контрактом, в резерв до підрозділів Сил територіальної оборони, порядку проходження служби тощо.