ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПОСЛІДОВНОСТІ ДІЙ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Дата: 11.02.2022 13:02

Фото без опису Фото без опису

У зв’язку з регулярними повідомленнями щодо мінування закладів освіти по всій Україні, в тому числі на території Хмельницької області, Хмельницькою обласною державною адміністрацією проведено навчання з керівниками структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування Кам’янець-Подільського району, керівниками закладів освіти обласної комунальної власності та керівниками державних закладів освіти щодо порядку та послідовності дій учасників освітнього процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій в закладі освіти.

Кам’янець-Подільську районну державну адміністрацію на заході представляли заступник голови адміністрації Юрій Завальнюк та керівники структурних підрозділів, що безпосередньо відповідають за окреслену сферу діяльності  — начальник управління забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, фінансів та соціально-економічного розвитку території Олександр Федик і начальник відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Варік.