Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область

ПРО ФОРМУ ЗАЯВКИ НА КУПІВЛЮ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ЗА ПІЛЬГОВИМИ ЦІНАМИ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

Дата: 04.02.2022 15:58
Кількість переглядів: 73

Районна державна адміністрація доводить до відома суб’єктів господарювання, зазначених в Переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.01.2022 року № 25, форму Заявки на купівлю природного газу власного видобутку, затверджену протоколом засідання №6 Комітету з нагляду за біржовими торгами з продажу природного газу власного видобутку від 24.01.2022 року.

Із 01 до 05 лютого поточного року суб’єкти господарювання, включені до Переліку, подають заявки щодо придбання газу на березень на електронні скриньки

-     Міністерства енергетики України – Gas.auction@mev.gov.ua

- Міністерства аграрної політики та продовольства Україниo.sharuda@minagro.gov.ua

Додатки на 3 аркушах  за посиланням (форма заявки)