ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 01.02.2022 09:32

Відділ з питань цивільного захисту населення, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янець-Подільської районної державної  адміністрації повідомляє, що 9 лютого  2022 року в період з 10.00 до 11.00  проводитиметься комплексна перевірка системи оповіщення  «Сигнал ВО» з поданням всіх команд та практичним включенням сирен.

В зв’язку з цим, звертаємось до жителів району з проханням зберігати спокій.

Пам’ятка населенню щодо сигналу цивільного захисту «Увага всім!».

Завивання сирен, переривчасті гудки на підприємствах, сигнали транспортних засобів означають попереджувальний сигнал «Увага всім».

За цим сигналом потрібно увімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінових повідомлень .Інформація передається протягом 5 хв. після подачі звукових сигналів.

Вислухавши ці повідомлення кожен повинен діяти без паніки і метушні, у відповідності з отриманими вказівками.

Повідомлення містить наступну інформацію:

— час початку та тривалість дії факторі ураження;

— територія,  яка потрапляє в осередки або зони ураження;

— порядок дій при надзвичайних ситуаціях;

— інша інформація.

Повідомлення передаються у наступних надзвичайних ситуаціях:

-про можливий землетрус;

-про можливу повінь або підтоплення;

-про повітряну небезпеку;

-про закінчення повітряної небезпеки;

-про загрозу хімічного ураження;

-про загрозу радіоактивного зараження.

На території району сигнали оповіщення будуть передаватись для населення через наявну мережу радіоточок, а також шляхом перехоплення радіомовлення на хвилі 106.2 ХІТ- ФМ.

Для керівного складу та працівників районної державної адміністрації інформація,  отримані сигнали та заходи доводитимуться за допомогою приладу ДТР.