ПІЛЬГОВІ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

Дата: 31.01.2022 14:16

Фото без описуРайонна державна адміністрація доводить до відома суб’єктів господарювання, зазначених в Переліку суб’єктів господарювання, основним видом яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають соціальну значимість, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.01.2022 року № 3 інформацію про можливість заключення додаткових угод на закупівлі газу вдасного видобутку за пільговою ціною згідно постанови КМУ від 30.12.2021 року №т 1435 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236».

Форма заявки на закупівлю природного газу власного видобутку, примірний Договір купівлі-продажу природного газу та регламент з організації та проведення торгів додаються.

Заповнені, підписані та скановані Заявка та Договір надаються на електронну пошту:

-    Міністерства енергетики України – Gas.auction@mev.gov.ua

- Міністерство аграрної політики та продовольства України – o.sharuda@minagro.gov.ua

Договір підписувати не потрібно для виробників продуктів харчування.

Зразок договору купівлі-продажу природного газу

Заявка на купівлю природного газу власного виробництва

Регламент з організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість на товарній біржі – Товариство з обмеженою відповідальністю "Українська енергетична біржа"