ВІДБУЛАСЯ СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ГОЛІВ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБЛАСТІ

Дата: 25.01.2022 15:26

Фото без описуГолова Камянець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анурєв, перший заступник голови Петро Мосендз та начальники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, проведеній Хмельницькою обласною державною адміністрацією.

Під час наради розглянули низку важливих питань, що стосувалися  галузі охорони здоров’я, природоохоронної галузі, сфери культури, розвитку фізкультури та  спорту, галузі архітектури й містобудування тощо.

Зокрема, на нараді детально обговорили:

- Стан проведення вакцинальної кампанії  та виконання доведеного Національного плану вакцинації в громадах

- Стан заборгованості із виплати заробітної плати на комунальних підприємствах

- Питання інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад

- Стан виконання Програми Президента України «Активні парки — локації здорової України»

- Стан виконання завдань в рамках цифрової трансформації регіонів

- Початок проєкту реконструкції 150-ти кінотеатрів в найбільших об’єднаних територіальних громадах

- Проведення масштабного заліснення територій

- Стан початку робіт на об’єктах «Великого будівництва» у 2022 році: підписання договорів на проведення будівельних робіт, перевірка актуальності затверджених проєктно-кошторисних документацій, планування та забезпечення фінансування з державного та місцевих бюджетів.