ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР АНУР’ЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗГОРТАННЯ В ОБЛАСТІ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 26.01.2022 16:18

Фото без опису26 січня під керівництвом голови Хмельницької обласної державної адміністрації  Сергія Гамалія відбулася нарада з вирішення питань щодо забезпечення розгортання в області військових частин територіальної оборони.

В нараді взяв участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв. До обговорення питань також долучились перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації  Сергій Тюрін, військовий комісар Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Костянтин Радченко, командири військових частин, начальники територіальних центрів комплектування, голови райдержадміністрацій.

Варто нагадати, що основними завданнями територіальної оборони є  своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення, посилення охорони і захисту державного кордону, захист населення та території навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних дій, участь у підготовці громадян України до національного спротиву, участь у забезпеченні умов для безпечного функціонування органів державної влади і органів місцевого самоврядування, участь в охороні і обороні важливих об’єктів і комунікацій тощо.

За результатами наради головам райдержадміністрацій  надані відповідні доручення.