ЗА ДВА ДНІ УКРАЇНЦІ КУПИЛИ ЛІКІВ ЗА КОШТИ ПРОГРАМИ єПІДТРИМКА НА ПОНАД 6,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Дата: 27.01.2022 09:15

Уряд продовжить підтримувати людей та бізнес в умовах пандемії, зокрема через програму Президента єПідтримка. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 26 січня.

«Наразі понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат. 1,7 млрд грн вже витрачено», — повідомив очільник Уряду.

Денис Шмигаль зауважив, що з 24 січня Уряд розширив ініціативу на громадян віком від 60 років. Лише за 2 дні українці купили ліків за кошти програми єПідтримка на понад 6,5 млн грн.

«Надалі Уряд планує розширити програму на підлітків з одночасним додаванням до напрямів можливих витрат освітніх послуг. Також за ініціативи Президента Володимира Зеленського плануємо розширити програму на комунальні послуги», — відзначив Глава Уряду.

Прем’єр-міністр також нагадав, що Президент анонсував виплати в розмірі 500 грн за бустерну дозу, і Уряд зараз активно працює над впровадженням цієї ініціативи.