НА ПОРТАЛІ "ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА" З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ОСВІТНІЙ КУРС "БЕЗБАР’ЄРНА ГРАМОТНІСТЬ"

Дата: 25.01.2022 09:18

Фото без описуУ межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року №533 «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», 21 грудня 2021 року на порталі «Дія. Цифрова освіта» презентовано новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Мета курсу полягає в ознайомленні слухачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Відповідний онлайн-курс дає відповіді на такі запитання: що таке безбар’єрність, що спричиняє бар’єри, кого стосується безбар’єрність, чому варто уникати стереотипів та упереджень, чи готові українці долати бар’єри, чому ми як суспільство потребуємо безбар’єрності, чому безбар’єрність — це спільна справа.

Долучаймося до перегляду онлайн-курсу та зробімо наше суспільство комфортним і затишним для усіх!

Курс доступний за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy