22 СІЧНЯ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2022 13:54

Фото без описуШановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

22 січня Україна відзначає свято, що увійшло до українського календаря пам’ятних дат як  символ єдності та національної гідності українців.

Саме 22 січня 1919 році відбулася ключова подія на шляху побудови незалежної соборної України: було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

В умовах сучасних українських реалій відзначення цього дня має важливий зміст — об’єднання жителів сходу та заходу в одну потужну націю, ім’я якій українці. І лише так, спільними зусиллями, можна подолати всі негаразди, вистояти проти зовнішнього ворога та побудувати сильну, соборну, дійсно незалежну Україну.

З нагоди свята зичу Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо досягти мети. Хай нам у цьому допомагають мудрість, воля та любов до рідної землі.

І нехай слова «В єдності — сила» стануть гаслом для кожного свідомого українця!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.