ВІТАННЯ ГОЛОВИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА АНУР’ЄВА З НАГОДИ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Дата: 06.01.2022 12:04

Шановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

Щиро вітаю  Вас із  найвеличнішим святом – Різдвом Христовим.

Ось уже понад два тисячоліття  щороку 7 січня ми відзначаємо народження Спасителя, радіючи з того, що разом із Своїм Сином Господь подарував нам надію на вічне життя та благословив усіх нас Своєю праведною любов’ю.

Разом із світлом Віфлеємської зорі ця любов сходить на  кожну родину, у кожен дім, наповнюючи його  благодаттю, радістю та миром. Це світло проникає у кожен куточок нашого серця, даруючи йому спокій та запалюючи вірою.

В день Різдва Христового щиро бажаю всім не розгубити це світло наших душ, примножити його добром, чесністю, щирістю та милосердям.

Щиро зичу кожній родині щастя, здоров’я, благополуччя та миру на землі.

Нехай дзвінкі Різдвяні колядки об’єднають усіх нас в одну велику українську родину й збудуться всі щирі віншування, що лунатимуть цими днями.

Христос рождається!  Славімо Його!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.