ВІТАННЯ ГОЛОВИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА АНУР’ЄВА З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 31.12.2021 10:38

Шановні жителі

Кам’янець-Подільського району!

Напередодні Нового року та Різдва кожен з нас сподівається на диво та починає вірити у казку. З якими  б негараздами та проблемами не довелося стикнутися у році, що минає,  всі ми дивимося у новий рік з надією, сподіваючись, що він буде кращим, щасливішим.

2021 рік був сповнений різного роду викликів і сумнівів.  Але разом з тим він навчив нас цінувати найголовніше — кожну мить життя і тих, хто поруч. Кожен день року, що минає, був особливим, сповненим нових надій, мрій, радостей і приємних подій, які ми згадуватимемо зі щемом у душі.

Шановні жителі району! Вітаючи Вас із Новим роком та Різдвом Христовим, хочу побажати Вам того найціннішого, що не можна купити за жодні гроші, — міцного здоров’я та любові.

Хай вогні Новоріччя принесуть у Ваші оселі затишок і спокій, а світло Різдвяної зорі наповнить душі вірою та радістю і подарує благодать Божу.

Добра, благополуччя і щастя всім у новому 2022 році. І нехай він буде мирним і спокійним!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.