ПОЗАШТАТНОГО РАДНИКА ГОЛОВИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГА СКРИНЧУКА НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Дата: 30.12.2021 10:58

Фото без описуПозаштатного радника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Скринчука нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» за багаторічну ефективну трудову діяльність, вмілу організацію праці, високий професіоналізм та самовіддану працю.

За роки своєї трудової діяльності в агропромисловому секторі Олег Леонідович опанував ази агрономії та інженерії, став добрим дбайливим господарем, який не лише впроваджує сучасні технології на виробництві, а й при цьому дбає про землю та людей.

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація вітає Олега Леонідовича з таким високим визнанням його заслуг. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкоряти все нові й нові висоти.