АГРАРІЯ З ЧЕМЕРОВЕЧЧИНИ ПРИЗНАЧЕНО ПОЗАШТАТНИМ РАДНИКОМ ГОЛОВИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 29.12.2021 10:42

Фото без описуВідтепер Кам’янець-Подільський район має свого офіційного представника в Службі позаштатних радників при Хмельницькій обласній державній адміністрації. Ним став Олег  Скринчук.

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Леонідовича призначено позаштатним радником голови обласної державної адміністрації. Зона відповідальності новопризначеного радника охоплює Кам’янець-Подільський район.

Все життя та професійна діяльність Олега Леонідовича пов’язана із Чемеровеччиною та  Кам’янеччиною. Тож таке призначення є цілком закономірним.

Олег Леонідович Скринчук народився 23 лютого 1972 року в с. Юрківці Чемеровецького району.

1994 року закінчив   Кам’янець–Подільський сільськогосподарський інститут, здобувши вищу освіту за спеціальністю «Вчений агроном».

Одразу після закінчення вишу розпочав трудову діяльність. Спочатку працював агрономом-насіннєводом в СГК «Україна», з 1995-го по 1997 рік —  інженером у ПП «Маланчій». 3 2002 року по  2006 рік обіймав посаду директора ДП «Агрофірма Чемеровецька». З 2006 року по 2012 рік працював  директором ДП «Чемеровецьке» ТОВ «Нові Аграрні Технології».

З  травня 2009 року і по сьогоднішній день — генеральний директор ПП «Україна Агро-2С».

Впродовж багатьох скликань Олег Скринчук був депутатом Хмельницької обласної ради, Чемеровецької районної ради. На даний час Олег Леонідович — депутат Чемеровецької селищної ради.