З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2021 20:45

Шановні віряни Римо-Католицької церкви!

25 грудня весь католицький світ відзначає Різдво Христове. Це особливе свято благодаті, любові, віри та надії. Воно наповнює людські серця теплом і радістю. Разом із першою зіркою, що з’являється на небосхилі й сповіщає світ про народження Спасителя,  в кожну оселю та на кожну родину сходить Боже благословення.

Від щирого серця зичу всім зберегти в своїх душах це благословенне світло Різдва, примножувати його любов’ю, щедрістю, милосердям і вдячністю за кожний прожитий день і кожну добру людину поруч.

Нехай ангел-охоронець оберігає Вас і Ваших близьких від усіх бід, а в душі панують гармонія і спокій.

Даруймо один одному тепло свого серця, підтримку, щирість та вірмо в диво. І воно обов’язково станеться!

Зі світлим святом Різдва!

З повагою,

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.