ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЙ ГАМАЛІЙ ТА ЙОГО ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК СЕРГІЙ ТЮРІН УВІЙШЛИ ДО СКЛАДУ ДЕПУТАТСЬКОЇ ГРУПИ "ЗА БЕЗПЕЧНЕ ПОДІЛЛЯ"

Дата: 23.12.2021 16:09

Фото без описуВ Хмельницькій обласній раді створено депутатську групу зі сприяння розвитку добровільного пожежного руху та громадської безпеки в області «За безпечне Поділля». Керівником та уповноваженим представником депутатської групи обрано Петра Лабазюка.

До лав добровольців, не зважаючи на те, що вони не є депутатами обласної ради, виявили бажання приєднатися голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій та перший заступник голови Сергій Тюрін.

Посвідчення членам депутатської групи вручив заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш.