22 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

Дата: 22.12.2021 09:01

Фото без описуШановні працівники

та ветерани енергетичної галузі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем енергетика!

Сьогодні неможливо уявити наше життя без тепла і світла. Від ефективного функціонування енергетичної галузі залежить безперебійна робота кожної сфери господарства — промисловості, інфраструктури, соціальної сфери. А це, в свою чергу, впливає на добробут населення та впевненість у завтрашньому дні.

Ваша професійна діяльність не обмежена часовими рамками. В будь-яку пору доби, в будь-яку погоду Ви сумлінно виконуєте свої професійні обов’язки, щоб в наших домівках було світло та затишно. Щиро дякую Вам за це.

В день професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, особистого щастя, злагоди й благополуччя у Ваших сім’ях.

Нехай Вас завжди зігріває любов рідних і близьких та ніколи не гасне вогник родинного тепла у Ваших оселях.

Стабільної та безаварійної Вам роботи! Всіх благ!

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.