Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

АУДИТОРИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЗА 11 МІСЯЦІВ ВІДШКОДУВАЛИ ВТРАТ ФІНАНСОВИХ І МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ НА СУМУ ПОНАД 33 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Дата: 21.12.2021 08:21
Кількість переглядів: 359

Фото без описуФахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за одинадцять місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад  65,2 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 33 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 636,3 млн грн.

Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, становить майже 9,2 млн грн.

До установ таорганізацій, у яких виявлено порушення, застосовано 17 фінансових санкцій (зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства на 39 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За матеріалами контрольних заходів, переданими управлінням, правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань, а також вручили 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, ще в 7 випадках матеріали ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.

Окрім того, у 40 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат, на суму майже 30 млн грн та 20 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора