ВІТАННЯ ПРИЙМАЛИ ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Дата: 20.12.2021 16:37

Фото без опису20 грудня в Україні відзначають День вшанування пенсіонерів  та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

З цієї нагоди в приміщенні Кам’янець-Подільського районного управління поліції відбулися урочистості. Найкращі привітання та слова подяки людям, які чимало років свого життя віддали служінню в правоохоронних органах, захищали спокій співгромадян та стояли на варті справедливості,  виголосили перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Петро Мосендз, заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради Микола Жоган, міський голова Михайло Посітко, інші поважні гості.

Доповненням до привітань першого заступника голови адміністрації  стали Почесні Грамоти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну службу в органах внутрішніх справ України, активну життєву позицію, участь у патріотичному вихованні сучасних поколінь правоохоронців, які Петро Петрович вручив ветеранам органів внутрішніх справ.