У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛИ ЗБІРНУ КОМАНДУ ПОСАДОВЦІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ І ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 17.12.2021 10:46

Фото без опису16 грудня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій  зустрівся із збірною командою посадовців Хмельниччини, яка стала переможцем Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

У зустрічі взяли участь і представники Кам’янець-Подільського району, які входили до складу обласної збірної. Це начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Дорож, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Яніна Гевак та начальник земельно-архітектурного відділу Дунаєвецької міської ради Вадим Макогончук.

Фото без описуУсі члени збірної отримали з рук Сергія Гамалія Подяки Хмельницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та здобуту перемогу у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також цінні подарунки.