Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

"єПІДТРИМКА" — ПРОГРАМА ЦІЛЬОВОГО ФІНАНСУВАННЯ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ БІЗНЕСУ, ІНІЦІЙОВАНА ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

Дата: 14.12.2021 12:39
Кількість переглядів: 538

Президентом України ініційовано Програму цільового фінансування вразливих категорій бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19.

Головна ідея Програми — підтримати бізнес, який найбільше постраждав від пандемії, та заохотити громадян до вакцинації.

Програмою передбачається надання державою підтримки у розмірі 1000 гривень повнолітнім громадянам, які зможуть витратити ці кошти на:

- придбання  залізничних та авіаквитків на внутрішні рейси;

-абонементи до спортзалів чи фітнесклубів;

-відвідання кінотеатрів, театрів, музеїв, виставкових центрів;

-придбання книг.

Старт Програми заплановано на 19 грудня 2021 року. Діятиме вона до 18 грудня 2022 року.

Обов’язковою умовою участі громадян у Програмі є отримання двох доз антиковідних вакцин (наявність «зеленого» сертифіката, підтвердженого у мобільному застосунку «Дія»).

Взяти участь у Програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок «Дія».

Громадянин, що бажає взяти участь у Програмі, в «Дії» обирає послугу «єПідтримка», проходить перевірку на відповідність встановлення критеріям, відкриває віртуальний рахунок в онлайн-банку, отримує на нього гроші та витрачає їх на покупку послуги у суб’єкта господарювання, що бере участь у Програмі. Таким чином, громадянин отримає безкоштовну послугу, а підприємець отримає гроші від держави.

Грошима буде можливість скористатися впродовж 4 місяців після їх отримання. У разі невикористання сума буде повернена державі.

Кошти нараховуватимуться банкам-партнерам через мобільний застосунок «Дія» на безкоштовні віртуальні рахунки без комісії та податків. Отримання коштів не впливатиме на отримання субсидії.

У 2022 році буде запропоновано альтернативний механізм нарахування коштів без використання мобільного застосунку «Дія».

До програми можуть долучитися підприємства будь-якої форми власності, що є резидентами України, юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які надають послуги у визначених сферах.

Для участі підприємствам потрібна наявність платіжного терміналу або онлайн точки продажів, відповідність основній діяльності та МСС-коду, перелік яких буде визначено Постановою Кабінету Міністрів України. Додаткової реєстрації для компаній для участі в Програмі непотрібно.

Наразі Урядом України опрацьовується механізм нормативно-правового врегулювання реалізації Програми.

Детальніше про Програму "єПідтримка" можна дізнатися за посиланнями:

постанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 № 1272 "Деякі питання надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка” (доступна за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-nadannya-dopomogi-a1272);

ключові аспекти з реалізації Програми "єПідтримка" (інформація розміщена за посиланням                         https://e-aid.diia.gov.ua/ );

брифінг Мінекономіки, Мінцифри, Мінкультури щодо реалізації Програми "єПідтримка" (посилання на відео брифінгу https://fex.net/ru/s/b45seam).

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора