192 УЧАСНИКИ АТО ЗНАЙШЛИ РОБОТУ ЗАВДЯКИ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 09.12.2021 11:32

Фото без описуХмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Серед основних проблем працевлаштування є професійна невизначеність та тривала перерва в роботі за цивільним фахом. Тому наші фахівці є консультантами та помічниками у пошуку роботи, допомагають оволодіти навичками правильної комунікації з роботодавцями та знайти саме той вид діяльності, який відповідає професійним якостям безробітного.

Отже, якими послугами Хмельницької обласної служби зайнятості може скористатися учасник АТО/ООС:

Консультації та сприяння у пошуку роботи. З початку року статус безробітного отримали 989 осіб, працевлаштовано - 192 учасника АТО/ООС.

Участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру. З січня по листопад 2021 року було направлено 21 особу.

Пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію.

Одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

Відкрити власну справу – організувати підприємницьку діяльність.

Скористатися профорієнтаційними послугами, пройти психодіагностичне тестування.

З питаннями щодо пошуку роботи, які вакансії є наразі актуальними звертайтеся до будь-якого центру зайнятості або за безкоштовним номером «гарячої лінії» 0-800-50-99-66.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості