7 ГРУДНЯ — ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 07.12.2021 09:15

Фото без описуШановні працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування,

шановні депутати!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування.

Суспільний розвиток країни напряму пов’язаний із розвитком місцевого самоврядування та громадської ініціативи, особливо сьогодні, коли завершилися процеси децентралізації і саме на органи місцевого самоврядування покладена відповідальність за розвиток та розбудову території. Тож День місцевого самоврядування — це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, це свято всіх, кому небайдужі проблеми громади, хто дбає про її розвиток і добробут мешканців.

З нагоди свята щиро бажаю всім Вам невичерпної енергії та ентузіазму, спрямованих на розвиток громад, міцного здоров’я та добробуту.

Нехай професійність, досвід і відповідальне  ставлення до виконання своїх обов’язків будуть основою для подальшої розбудови держави. Хай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу нелегку працю, а любов та підтримка рідних і близьких зігрівають серця серед щоденних турбот.

Олександр АНУР’ЄВ,

голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.